2010 yılından bu yana Etkilesim.net (https://etkilesim.net/) bilişim sektöründe çözümler üreten kadromuz, günümüzde oldukça popülerleşen sosyal medya platformlarında sizlerin destekçisi olmak için etkilesim.net sitesini kurmuştur. Profesyonel altyapısı ve kadrosuyla siz değerli müşterilerimize en kaliteli şekilde kesintisiz destek vermekteyiz.

Bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimize memnuniyet garantisi vermekteyiz. Tüm satışlarımız, hizmetlerimiz faturalandırılmaktadır. Tamamıyla Türkiye Cumhuriyeti yasalarına saygılı şekilde, vergili çalışmaktayız.

Ana hizmet kategorilerimizde İnstagram, Twitter, Google, Tiktok gibi platformlar dahil olmak üzere Takipçi, Beğeni, İzlenme, Favori, Retweet, Yorum gibi alanlar barınmaktadır.

Web sitemiz üzerinden 3D Güvenli Ödeme seçeneği ile gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz, kredi kartı ile online ödeme haricinde banka havalesi ve EFT yoluyla da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İrtibat

Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda İletişim sayfası üzerindeki formu doldurarak veya aşağıda yer alan diğer iletişim kanallarından Whatsapp irtibat numaramız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.